KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088043
nr 1408 8043
Ferenc Illés
(1937-1990), Ungern
Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad 1982. Olja på pannå, 79x59cm, yttermått inklusive ram: 86x66cm
Ferenc Illés, Ungersk bildkonstnär född 1937, död 1990.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:09:45
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr